Cennik

Co wchodzi w skład ceny?

Dla mnie najważniejsze są relacje. Nie traktuję moich zabiegów jak transakcji w sklepie internetowym – dlatego proponuję spotkanie, w którym porozmawiamy o Twoich problemach, abym mogła doradzić Ci najlepsze zabiegi, w 100% dostosowane do Twoich potrzeb. Moi pacjenci otrzymują również indywidualny plan z wytycznymi do zmiany zdrowia i opiekę po zabiegu – nigdy nie zapomnę zapytać Cię, jak się czujesz ; )

Twój plan

Moje wytyczne krok po kroku.

Spotkanie

Porozmawiajmy i wybierzmy najlepsze rozwiązanie.

Zabieg

W relaksującej, miłej atmosferze.

Indywidualne porady

Opieka przed i pozabiegowa ; )

Będę zaszczycona, jeśli zgłosisz się do mnie ze swoimi wątpliwościami. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania – mailowo i telefonicznie.

Cennik

Akupunktura

1 sesja - 60 minut

Akupunktura, która zdobyła już uznanie na Zachodzie, jest coraz popularniejsza w naszym kraju. Aurikuloterapia (akupunktura uszu) pomaga m.in. w leczeniu bólu, problemach neurologicznych, ginekologicznych czy krążeniowych.

Pierwszy zabieg cena: 200 zł; kolejny zabieg cena: 150 zł 

Bańki

1 sesja - 60 minut

Bańki to stara, sprawdzona metoda leczenia bólu, łagodzenia stresu i cenna pomoc w przeziębieniach i grypie. Spróbuj, czy okaże się skuteczna również dla Ciebie i zrezygnuj ze sztucznych kapsułek.

Cena – 150 zł

Moksoterapia

1 sesja - 60 minut

Udowodniono, że zabiegi moksoterapii znacząco wpływają na poprawę zdrowia całego organizmu. To zabieg od tysiącleci stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, a od lat doceniany również w krajach europejskich. Jest bezbolesny i relaksujący. Wypróbuj!

Cena – 150 zł

Konchowanie

1 sesja - 60 minut

Problem z uszami, nosem, migreną, zapaleniem zatok, bólami, zawrotami głowy? Konchowanie to tradycyjna, naturalna i bezpieczna metoda, która pozwala pozbyć się tych problemów. Wypróbuj!

Cena – 150 zł

Masz jakieś pytania?

Czekam na Twoją wiadomość!